Oczekiwanym efektem wszystkich naszych szkoleń jest biegłe wykorzystywanie technologii, pozwalających szybciej osiągać cele zawodowe i osobiste. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

program efektywność

Program efektywność. Nasz flagowy produkt! Cel: maksymalnie skuteczne zarządzanie zadaniami: własnymi oraz przydzielanymi współpracownikom. Oczekiwany efekt: Wysoka motywacja, znacznie więcej ważnych zadań zrealizowanych na czas.

zarządzanie czasem Outlook

Szkolenie przeznaczone dla osób, które poszukują nie tylko wiedzy teoretycznej z zakresu zarządzania sobą w czasie, ale też sprawdzonych narzędzi komputerowych, dzięki którym najszybciej osiągną pożądane rezultaty.

prezentacje PowerPoint

Szkolenie ma na celu zainspirowanie uczestników najlepszymi, światowymi przykładami prezentacji z ich branży oraz nauczenie krok po kroku, jak tworzyć atrakcyjne – czyli skuteczne – prezentacje.

analizy danych Excel

Cel: Podczas szkolenia nauczysz się jak szybko i poprawnie analizować dane liczbowe za pomocą arkusza kalkulacyjnego. Jeśli chcesz, aby Excel stał się Twoim sojusznikiem w podejmowania decyzji to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

office 365 w praktyce

Szkolenie 1-dniowe w przyjazny sposób wdrażające pracowników w aplikacje z rodziny Microsoft Office 365 (Exchange, SharePoint i Lync).